Cadugər, Taxt oyunları və Karib Dənizinin Quldurları şam işığında
✨Unikal konsert Bakının mərkəzində Azərbaycan Dövlət Filarmoniyasının (Kirxa) Kamera və Orqan musiqisi zalının  fantastik atmosferli məkanında yüzlərlə parlayan şamlarla təşkil olunacaq. Məşhur film hekayələri dünyasına qərq olun! Bakının ən çox tələb olunan ansambllarından biri olan Mystery Ensemble Sizi, dünya kinosunun hitlərinin kainatlarında parlaq, təkrarolunmaz, maraqlı musiqi səyahətinə də’vət edir.
Başgicəlləndirici sərgüzəştlər proqramında: Karib dənizinin  quldurları, Taxtlar oyunu, həmçinin məşhur oyundan heyranedici saundtreklər; Cadugər 3: Vəhşi ov və canavar ovçusu Rivia Geralt haqqında filmlər.
Heyecan verici ,ən gözəl və fantaziya biliciləri üçün ən yaxşısı,sözün əsl mənasında özünüzü məşhur filmlərin içərisində tapacaqsınız və özünüzü qəhrəmanlardan biri kimi hiss edəcəksiniz.
Mystery Ensemble orkestrinin bənzərsiz aranjımanlarına və sənətkarlığına  görə təşəkkür edirik!
Kirxanin bənzərsiz salonundakı yüzlərlə şamların parıldaması, romantik və sirrlərlə dolu filmlər konserti üçün mükəmməl bir yerdir.
Hans Zimmer, Ramin Cavadi və Sonya Belousovanın bəstələdiyi musiqilərsiz kinoları təssəvür etmək mümkün deyil.
Biletlər azdır! Bütün ailə üçün mövsümün ən yaxşı film musiqisi konsertlərindən birinə bilet almaq şansını qaçırmayın! Kirxada görüşənə qədər!

✨ Уникальный концерт при сотнях мерцающих свечей в фантастически атмосферном Зале Камерной и Органной Музыки Азербайджанской государственной филармонии (Кирхе) в самом сердце Баку. Окунитесь в мир знаменитых киноисторий! Один из самых востребованных ансамблей Баку — Mystery Ensemble приглашает вас в яркое, неповторимое, захватывающее музыкальное путешествие по вселенным хитов мирового кинематографа.
В программе головокружительных приключений: «Пираты Карибского моря», «Игра престолов», а также завораживающие саундтреки из знаменитой игры «Ведьмак 3: Дикая Охота» и кинофильмов про Геральта из Ривии, охотника на чудовищ.
Лучшее из лучшего для ценителей острых ощущений, мурашек и фэнтези.
Вы буквально окажетесь внутри знаменитых киносюжетов и почувствуете себя одним из героев — спасибо уникальным аранжировкам, артистизму и драйву оркестра Mystery Ensemble!
Мерцание сотен свечей в уникальном зале Кирхе — идеальное место для такого киноконцерта, наполненное таинственностью, романтикой и загадками.
Саундтреки, сочиненные Хансом Циммером, Рамином Джавади и Соней Белоусовой — это то, без чего мы не воспринимали бы кино полноценно.
Билетов мало — не упустите шанс приобрести билеты на один из лучших концертов киномузыки сезона для всей семьи! До встречи в Кирхе!